wtorek, 10 sierpnia 2010

Przemeblowanie

Domena tokyobynight.pl leży odłogiem już prawie rok. Czas na małe zmiany. Cała dotychczasowa treść bloga jest teraz dostępna pod adresem blog.tokyobynight.pl.
Żeby nie mieszać z nią tego co niezwiązane z Japonią (w końcu od prawie roku tam nie mieszkam) na co dzień będę publikował na dwóch innych stronach. Fotki cyfrowe znajdą swoje miejsce na digital.tokyobynight.pl a skany z analogów na analog.tokyobynight.pl.
Na www.tokyobynight.pl znajdziecie trzy odnośniki do w/w stron a jak ktoś lubi (i ma duży monitor) to na www.tokyobynight.pl/frames.html można zobaczyć wszystko na raz w ramkach (w full hd :).

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

I like it :-)

Anonimowy pisze...

rewelacja :)
Domi

Anonimowy pisze...

miodzio :)

Anonimowy pisze...

Swietne! Dlugo czekalem na cos nowego na tym blogu i od czasu do czasu odswiezalem zakurzana witryne tokyobynigh. Mam nadzieje ze ta aktywnosc przyczyni sie do dalszych wpisow. Bloga czytam prawie od samego poczatku i zawsze byl on dla mnie inspiracja. Teraz prawdopodobnie i mi bedzie dane zamieszkac na jakis czas w Tokyo, przezyc na nowo wszystko o czym tutaj czytalem, doswiadczyc czegos nowego jako jedna z kolejnych podrozy/przygod w moim zyciu. Ale ciiii.... jeszcze nic mikomu nie mowilem a pewny na 100% nie jestem dlatego wole nie zapeszac ;)
Pozdrawiam !

Anonimowy pisze...

"Teraz prawdopodobnie i mi bedzie dane zamieszkac na jakis czas w Tokyo"

Fajnie by było się dowiedzieć, jak udało Ci się dostać szanse zamieszkania tam na jakiś czas. Sam próbuje tego dokonać od dawna i nie jest to najprostsze ...

Świetnie, że blog troszkę odżył. Liczymy na dalsze wpisy.

Stfur pisze...

Ha! Chwila nieuwagi a tu nowości!
:-)

Anonimowy pisze...

O ,ciekawie zrobione .Dobrze ,że pamiętasz jeszcze o swoim blogu WiT ; )


eN

Anonimowy pisze...

To gdzie teraz publikujesz?