niedziela, 29 marca 2009

O tym co u mnie

Do Tokio powoli WiTa wiosna. Ciągle jeszcze pizga zimnym wiatrem po uszach ale pękają już wiśniowe pączki, wychodzi słońce, ludzie na ulicę.
Ostatni tydzień spędziłem na kaszlu. Odchorowałem dwa wspaniałe wyjazdy snowboardowe. Jednak gram kondycji w połączeniu z całym odważnikiem nieprzespanych nocy, całym dniem na stoku i tygodniem za biurkiem - nie sprzyja układowi odpornościowemu. Mimo tego, że zacząłem w końcu nosić maskę, zaraziłem się jakimś syfem w pociągu i właśnie dochodzę do siebie na mojej łodzi, w Yokohamie. Wczoraj i dziś wymsknąłem się tylko na chwilę do Ootoya na obiad, to takie niedzielne miejsce dla mnie. Przejechałem rowerem przez park Yamashita, by utrwalić wspomniane pączki, czego produkt poniżej i wróciłem do patrzenia w monitor. Jeszcze nigdy w życiu się tyle nie uczyłem, bleh.
Poza tym za kilka tygodni wpadają goście z k-raju, niewiele później ja sam będę tam gościem. Może się trafi też Hong Kong znów na parę dni w międzyczasie.
Mamy jakiegoś rodaka w Hong Kongu?

6 komentarzy:

Mikesz pisze...

Gratulacje za czworke ,my tez lubimy Otoya-w Sugamo.

Kabura pisze...

Będę w HK w czerwcu, niestety znam tylko tubylców. A Ty kiedy się wybierasz?

M@L_project pisze...

rewelacyjny blog jak i zdjecia (nawet zepsuty bbfek nie popsuje zdjęć ^^' a moze powinnam powiedziec, ze nawet schrzanione zdjęcia wyglądają dobrze ;))
i czemu wy macie wiosnę, a my nie?

jak ja chcę do tej Japonii, ale to za 3 lata gdzieś... może jeszcze was spotkam.

Kabura pisze...

Mnie spotkasz na pewno, mam dożywocie ;D
Kurczę wypadałoby zrobić jakiś wpis, może jak gospodarz wybędzie do Polski to poszaleję :)

Anonimowy pisze...

powody wyjazdu z własnego kraju są różne, mój jest taki, że nie cierpie ludzi z polski, dlatego cieszę się z zerowego kontaktu z polakami. a na blog ten zaglądam, pooglądać fajne zdjęcia i zdobywać informacje, w które miejsca zaglądają polacy, by przypadkiem na kogoś nie wpaść.

RadaZetto~! pisze...

Wlasnie, Kabu-sama, wlasnie! Tym bardziej, ze bedzie okazja, jak juz kolejny Rodak do Was zawita. ;D