sobota, 26 kwietnia 2008

Przegląd prasy

Do Nagano zawitał ogień olimpijski. Pięć osób aresztowanych (w tym jeden obywatel Tajwanu). Trzy osoby chciały przejąć ogień, czwarty rzucał jajkami a piąty pomidorami. Poza tym jeden z ostatnich etapów sztafety obszedł się bez większych komplikacji.

Jeden z zawodników drużyny piłkarskiej J-League, Kashiwa Reysol, został aresztowany za kradzież damskich majtek. Incydent ten miał miejsce w Kobe, 11 sierpnia 2001r. Prokurator zdecydował o aresztowaniu zawodnika wczoraj, po analizie dna w związku z inną sprawą. Imię i nazwisko 26-cio letniego piłkarza, zgodnie z prawem o ochronie nieletnich (w chwili kradzieży był nieletni) nie zostało ujawnione. Wiadomo jednak, że zawodnik regularnie grzał ławę w kadrze narodowej Japonii.
W 2006 roku piłkarz był podejrzany o włamanie i kradzież telefonu komórkowego i wspomnianych majtek ale został zwolniony z braku mocnych dowodów. Teraz już się chyba nie wywinie. Trener jest wstrząśnięty.

25-cio letni oficer batalionu szturmowego policji w Chiba popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę ze służbowego rewolweru. Tragedia miała miejsce w toalecie na lotnisku Narita, w piątek przed 13:00. Badane są okoliczności zdarzenia.

źródło: mdn

Dziś krótko, pozdrowienia z lotniska w Wiedniu.
Przerwa w blogowaniu do 12go maja.
W końcu jest golden week!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

WiT jak myt do 21go maja wyrobimy bez TBN ? :)