sobota, 16 lutego 2008

Tomorrow


- ... a to jest najwyższy budynek w Japonii.
- Który?
11 komentarzy:

Keru pisze...

Średnie ;-) Z Yokohamy da się wycisnąć więcej ! Powodzenia ;-)

kaila pisze...

najssss...nie do konca zgodze sie z przedmowca bo te fotki sa bardzo dobre...wiecej poprosze :D

Higany pisze...

Zawsze lubiłam miasta nocą...

Lukis pisze...

Uwielbiam takie fotki miast nie tylko nocą (rano, w południe, po południu, wieczorem) wyglądają fachowo :) prosimy wiecej takich !
Pozdrawiam :)

mcv pisze...

Eee, te zdjęcia to z komórki? Jakieś takie nie do końca jakościowo dobre…

Ostatnie zdjęcie jakby żywcem z filmu Ghost in the Shell wyjęte. ;-)

Anonimowy pisze...

Kapitalne fotki! (:

Sennin pisze...

Mi się bardzo podobają. Może dlatego że jestem laikiem nie rozpatruję ich od strony technicznej. Dla mnie są wystarczająco ostre. Też chciałbym mieć sprzęt żeby takie nocne foty pstykać.

Zwiesz pisze...

Za dlugie czasy naswietlania.Nocna nadekspozycja jest klopotliwa poniewaz pojwiaja sie problemy ze zwiekszona jasnoscia.Mozna bylo tego uniknac poprzez rejestracje zdjec w trybie RAW odpowiedni balans bieli i zmniejszenie czasu rejestracji zdjecia no i wieksze ISO, kosztem wiekszego ziarna.

mona pisze...

No..to zapewne MORI TOWER! ?
Piknie tam.I potrafi się nieźle zakręcić głowie, jak się odpowiednio przylepi do szyby ;) Tylko trzeba tak na plaskacza,żeby w polu widzenia nie było żadnej barierki ani filara - wtedy to dech zapiera!
A potem takie zdjęcia nieostre wychodzą - to pewnie przez te tłuste ślady odciśniętych czołów (czół?) i nosów... ;) Ale serio - szkła tam dużo i ciemno...Taka szyba to chyba niełatwa modelka. Ale i tak ładnie, ładnie... A pająk jeszcze stoi na dole?

Anonimowy pisze...

mona MORI TOWER z pająkiem to jest w Tokyo a ten w Yokohama to LANDMARK TOWER 295,8 m wys. W skali globalnej to może nie jest jakiś super wysoki jednak biorąc pod uwagę częste trzęsienia ziemi w Japonii to budzi podziw.

Anonimowy pisze...

Zgadzam sie w zupelnosci ze zwieszem. A poza tym wcale nie trzeba tak wysoko wlazic, zeby zrobic dobre zdjecia. Tu jednak ani wysokość, ani dobra wola Wita nie pomogla