czwartek, 11 stycznia 2007

Tokyo by night, city full of light...

Dzis malo produktywny dzień. W końcu wolny. Probowalem sie zapisac do szkółki japońskiego. Jedno z postanowień noworocznych. Narazie nie wyszło. Jutro druga próba. Długa historia.
Jak można prowadzić, nawet darmową, szkołę japońskiego dla cudzoziemców, skoro personel zapisujący takiego delikwenta jak ja, nie mówi po angielsku...? Niby to moblizujące, absurdalne jednak przy tym za bardzo.

Poza tym metodą inwazyjną wyczyściłem matrycę w moim aparacie. Inaczej nie dało rady. Takie niezydentyfikowane obiekty latające miałem na niej:

W ogóle aparat dostał trochę w kość przy okazji wyjazdu do tego niedawnego syfu. Zgubiłem wizjerek, przypalił się pasek. Uzupełniłem braki i wyczyściłem dziś wszystko. Mam nadzieję, że zrewanżuje mi się za to dobrymi ujęciami już niedługo.
W szafie czeka klisza z mojego kartonika, z lipca. Mam nadzieję ją w weekend wywołać w końcu. Ciekaw jestem co na niej. Wiem tylko, że czarno-białe lato.

Aaa i jeszcze ściągnąłem utwór zasłyszany w moim głębokim dzieciństwie, od którego wzięła się, tak przy okazji, nazwa tej strony, Gina-T - Tokyo by night. Kawałek w stylu Sandry czy młodych tłoków. To były śmieszne czasy.

6 komentarzy:

reii pisze...

Oho! WiT będzie szprechał (hanasał :P) po nihongonowemu :D

Anonimowy pisze...

wow! dobrze, ze darmowe te kursy!!
w krk trzeba placic tak 700-900zeta za semestr, takze kicha...

eddie pisze...

Siemka WiT! :)
Dawno tu nie wpadalem, teraz ostatnio wchodza i widze kolejne nowe, swietne zdjecia, motyw z "pykaniem" (klimacik) oraz kilka nowych przygod.
Fajnie znow poczytac ;)
Pozdrowienia z Mrągowa!

Kari pisze...

W razie co, gdyby ta szkółka Ci nie wyszła, może warto rozejrzec się na www.japonka.pl Nie jest to jakiś szybki kurs, ale zawsze jakaś alternatywa :)

mniejwiecej pisze...

nie wiem jaki masz aparat ale canon w autoryzowanyms serwisie w pl czysci matryce za darmo. w japonii powinni jeszcze do tego dac nowe baterie:P

iMei pisze...

Lepszy jest Gina T - "Sayonara". Polecam. Spodoba Ci się na 100% ;-)