niedziela, 17 grudnia 2006

Lodowisko

Dwa rzuty beretem od mojej "dzielnicy" jest lodowisko. Doskonały przykład na to, że w Japonii czas zatrzymał się w latach 80-tych. O ile budynek nie przeszkadza to jazda w starych skórzanych łyżwach, wyglądających jak te z Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, tak. Do tego oczywiście tłok jak w pociągu, zorganizowane wycieczki i szkółki na środku tafli. Knajpa z ramenem na tyłach :). Co godzinę 15 minut na froterkę sprawia, że ma ona sens. Wszystko jednak nie warte 1600JPY.

ps. Mateusz dziś dał mi cynk, że oddano właśnie jakieś supernowoczesne lodowisko w Yokohamie. Łyżwy z neonami i inne bajery... Na razie nie planuję wizyty.

8 komentarzy:

koza pisze...

zdjecia niczym z wynajetego przez grupe Japonczykow krakowskiego lodowiska przy Hali Targowej.

greah pisze...

jak mniemam pan z czwartego zdjęcia zaraz po jego zrobieniu zaliczył lód (chyba, że to jakaś nowa technika)

pOdLaK pisze...

Pan z czwartego zdjęcia chyba tylko bardzo się uśmiecha :-)

Uhm.. na wrocławskim rynku jest ładniejsze lodowisko.. ba! śmiem twierdzić, iż bardziej urokliwe niż jakieś tam nowe w Yokohamie, nic nie odda tego klimatu, nawet łyżwy z neonami :)

kaila^^ pisze...

Wlasnie od dawna szukalam takiej stronki. opisywanie dnia codziennego widziane oczami kogos kto mieszka w Japonii. super sprawa, bardzo podobaja mi sie notki [zreszta juz prawie wszystkie przeczytalam] no i te fotki. ekstra!
no a lodowisko rzeczywiscie nie pierwszej klasy no ale...
pozdrawiam :D

Subhuman pisze...

heh, to we wrocławiu na "Orbicie" lepsze lodowicho mamy :) Chociaż z łyżwami jeszcze gorzej niż z tymi na zdjęciach- poszrpane, podrapane, pogryzione :P

ManJak pisze...

Dlatego lepsze jest lodowisku na wrocławskim rynku:)No a co łyżew- zgoda; najlepiej mieć własne:)

pOdLaK pisze...

Nie no.. wobec takiej reklamy wrocławskich lodowisk nie masz wyjścia , musisz je odwiedzić, opisać i opatrzyć pięknym zdjęciem ;)

eddie pisze...

ja tam jedyne jakie lodowiska mam, to na naszych zamarznietych jeziorach :)))
zdjatka bardzo fajne ;)