wtorek, 25 kwietnia 2006

tokyoflash.com

Prawdę mówiąc znam tą stronę już od dawna. Kiedyś chciałem zamówić coś takiego, gdy jeszcze byłem w Polsce. Potem, gdy już wiedziałem, że przyjadę do Japonii odłożyłem zakup, że to niby będzie łatwiej.
Tak się złożyło, że firma (z Okinawy) zainteresowała się mną tak samo jak ja nimi i tak oto widzicie po lewej stronie banner a ja widzę na ręku zegarek ;)
Zupełnie poza umową z nimi, proponuję w niego kliknąć (nie dostaję za to już nic) i zapoznać się z ofertą. Mają wiele naprawdę "gadżeciarskich" zegarków, które odzwierciedlają w pewien sposób "gadżeciarskość" japońskiego młodego pokolenia.


A ten ciężki sprzęt powyżej to model RETROFIT w wersji GUNMETAL. Jego prostota i wręcz toporność w połączeniu z genialnym projektem i porządnym wykonaniem składają się na klasę. Wysoką.

4 komentarze:

markus07 pisze...

No to gratuluje zakupu czy tam prezentu :) Jak to czasem dziwnie się los układa, prawda? Ja chyba sobie po prostu zamówię zegareczek i już - mają promocję - dostawa gratis ale nie do Europy :(

Tom pisze...

Markus jestes pewien z ta platna dostawa do EU? Jak to sie ma do "We are offering FREE DELIVERY on all orders over ? 10000." ?

_Bleach_ pisze...

Dostawa za free, jak zamowisz powyzej 70 Ojro. Nawet moga oznaczyc przesylke, jako 'gift', zeby ominac wszelkie cla i oplaty. Chyba sie skusze ;)

Anonimowy pisze...

zamówiłem trzy zegarki , rózne i musze przyznac, że dostawa za free, przesyłka 5 dni kurierem EMS ( nie zartuję ) szybciej niz niektóre przesyłki w Polsce. Jest ok. Zegarki rzeczywiscie debesciarskie, Włodek